Twoja radość
naszym sukcesem
Najwyższa cena
Odkup za gotówkę
Najwyższa cena

Jak uzyskać najwyższą cenę za swój używany samochód?
Sprzedaj swój samochód z nami, a uzyskasz praktycznie wartość rynkową za swoje auto, do tego całą pracę zrobimy za Ciebie.

 

Nie musisz się godzić na rozliczenie auta z utratą 30-40% wartości rynkowej swojego samochodu.

 

Co musisz zrobić?
• przyjedź do nas czystym autem na 20 minut,
• weź ze sobą dowód rejestracyjny, kartę pojazdu i dokumenty serwisowe.

Jak działamy?

• bezpłatnie wyceniamy Twój samochód w systemie Carwert Eurotax (profesjonalny system wycen samochodowych rzeczoznawców sądowych),
• bezpłatnie dokonujemy oceny technicznej i blacharsko-lakierniczej samochodu,
• przeprowadzamy profesjonalną sesję zdjęciową Twojego auta ,,oczami kupujących”,
• dokonujemy szybkiej analizy rynku, wywiadu gospodarczego i wspólnie z Tobą uzgadniamy realną cenę sprzedażową auta,
• samochód możesz zostawić na naszym ubezpieczonym i dozorowanym 24h placu lub nadal nim jeździć zanim nie umówimy się z Kupującym.

 

Mamy narzędzia, dzięki którym sprzedamy samochód każdej marki z zachowaniem najwyższych standardów rynkowych

30 lat doświadczenia zawodowego oraz regularna sprzedaż wszystkich marek i modeli,
poparta wyceną Carwert Eurotax oraz wywiadem gospodarczym, dają nam pełną informację za ile i jak szybko możemy sprzedać każdy samochód.
Na najważniejszych motoryzacyjnych portalach internetowych budujemy profil Twojego samochodu,
uzbrajając go w ocenę techniczną, blacharsko-lakierniczą, dokumentację serwisową, prawną, profesjonalną sesję zdjęciową, historię eksploatacji, wycenę Carwert Eurotax i wiele innych narzędzi. Wiemy, czego oczekują nasi klienci i to właśnie Im zapewniamy.
Wysyłamy mailing z profilem Twojego auta do bazy naszych klientów,
a także firm leasingowych, ubezpieczeniowych, banków, partnerów w kraju i z zagranicy, serwisów i autoryzowanych dealerów, to bezpośrednie dotarcie do grupy kilku tysięcy ludzi, którzy wiedzą, że sprzedawane przez nas auta mogą polecić każdemu.
Rozliczamy za gotówkę używany samochód klienta,
który chce kupić Twój używany samochód (70% klientów kupujących używane auto, chce zostawić w rozliczeniu swój używany samochód).
Posiadamy wszystkie potrzebne narzędzia finansowe,
współpracując z najlepszymi bankami i towarzystwami leasingowymi, więc zamieniamy pytanie klienta "czy mogę kupić?" na pytanie "jak kupić?"
14 Najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych w 1 miejscu,
nawet o 30% taniej.
Na większość samochodów możemy udzielić praktycznie pełnej gwarancji na okres nawet 3 lat,
bez limitu kilometrów, w wielu przypadkach jest to gwarancja dłuższa niż na nowe auta, a kupujący czują się bezpiecznie.
Zapewniamy doradztwo, konsultacje, jazdy próbne,
wszytko pod pełną kontrolą, popartą solidnym ubezpieczeniem naszej firmy na każdą ewentualność.
Pomagamy zorganizować sprawdzenie auta w serwisie.
Terminy na stacjach serwisowych wynoszą często tydzień i więcej, co niesie duże ryzyko o zmianie decyzji zakupowej klienta. Dzięki wieloletniej współpracy popartej umowami, termin takiej oceny przedzakupowej najczęściej realizujemy zwrotnie w serwisach autoryzowanych, niezależnych czy stacjach kontroli pojazdów, a klient podejmuje decyzję zakupową
Oferujemy duży wybór krajowych i sprawdzonych samochodów,
co powoduje, że odwiedza nas spora rzesza klientów (często z polecenia), którzy podczas naszej analizy potrzeb, porad co do wyboru auta, jazd testowych, sami podejmują decyzję o zakupie najbardziej dopasowanego dla nich samochodu.
Sprzedajemy Twój samochód, a środki przekazujemy Tobie gotówką lub przelewem.

Odkup za gotówkę

Chcesz uzyskać najwyższą cenę za swoje auto? Skontaktuj się z nami poprzez formularz!

Administratorem Państwa danych osobowych przekazanych za pośrednictwem formularza jest Progres Plus Krzysztof Peikert, w Poznaniu przy ul. Obornickiej 341 . Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. W razie wyrażenia zgody na przesyłanie informacji marketingowo-handlowych dane będziemy przetwarzać, aby przekazać Państwu informacje o naszych innych produktach i usługach. Przysługuje Państwu prawo: wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych, dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa UODO z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych jest dostępnych na stronie Polityka Prywatności.

Finansowanie i ubezpieczenia
Dajemy Ci możliwość sfinansowania oraz ubezpieczenia każdego pojazdu. Nasza firma jest przedstawicielem największych banków, firm leasingowych, jak i ubezpieczeniowych na rynku polskim, co powoduje, iż nasi doradcy przedstawią optymalne rozwiązanie finansowo-ubezpieczeniowe dla Ciebie i Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami
Centrum Samochodów Dealerskich

ul. Obornicka 341 60-689 Poznań

+48 885 99 00 22

+48 605 120 120

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek-Piątek: 9-18

Sobota: 10-14